View Single Post
  #6  
Vechi 08.06.2024, 18:49:50
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.837
Implicit

Citat:
În prealabil postat de CristianR Vezi mesajul
Cât privește forumul, am avut un singur pseudonim înainte (N.Priceputu), iar când l-am schimbat cu cel actual – cred că prin 2014 – a fost din considerație pentru o bună parte dintre utilizatori, care nu se sfiau să-și dezvăluie numele de botez.
Tare, l-ai cunoscut personal pe părintele Galeriu(cel bătrân) dar pe fiul ?

De unde ai fascinația pt el ?

L-ai cunoscut pe pr Sofian Boghiu ?

Citat:
În prealabil postat de CristianR Vezi mesajul
Acela a fost momentul în care am regăsit și interesul pentru forum, pe care l-am regăsit mult mai sărac, cu doar câțiva “ultimi mohicani” care îmi pare că fac mari eforturi să nu-l lase să moară.
Forumul e mult mai sărac și fiindcă s-au banat, blocat destui, chiar mă întrebam de pildă ce o fi făcut aubergine să fie blocat sau ă.

O parte din cei blocați erau ca niște catalizatori care aprindeau forumul și mențineau vie discuția, plecând ei au plecat și cei care în contrapartidă aveau opinii contrare, unii erau fermentul dialogului.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote