View Single Post
  #30  
Vechi 11.08.2025, 21:14:54
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.852
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ALARIC Vezi mesajul
Nu stiu despre ce film e vorba, o sa caut, dar cu siguranta trebuie sa fie acelasi caz. Dragos Pislaru a fost o figura aparte, discursul lui de la Universitate era cumva diferit de ale celorlalti manifestanti, calm, fara ura, din suflet ca sa zic asa, cu siguranta autoritatile l-au considerat foarte periculos de unde si atentia "speciala" care i-au acordat-o.
Mare atenție, este vorba de Valerian Pîslaru acum, nu i se mai zice Dragoș, a nu se confunda cu- Dragoș Pîslaru useristul acela de a fost europarlamentar și acum e la Cioloș.
Unii îl confundau pe monahul Valerian cu Dragoș Pătraru - umoristul acela expirat care face propagandă mascată usr.

Pătraru, Pîslaru, Dragoș, Valerian, e chiar amuzant.

Valerian Pîslaru a fost tocat de mineri, prin diversiunea intenționată că se află legionari în Piață, parcă la interviurile alea cu care-și face protv audiență de Paști, după ce 364 de zile le dă lături tv în capul cetățenilor a spus de faza aceea de la mineriadă:

Interviu Valerian
https://www.youtube.com/watch?v=cKh6yZccyvo
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.

Last edited by Iorest; 11.08.2025 at 21:17:17.
Reply With Quote