View Single Post
  #25  
Vechi 02.02.2013, 13:02:38
catalin2 catalin2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2007
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 9.688
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Doriana Vezi mesajul
Deci daca cineva e interesat sa citeasca din Sf Traditie e banat? Asta nu se putea face decat daca unuia dintre dvs nu i-a convenit si a apasat butonul "Report". Iar adminul, ascultator, a mai banat o data un sectar banat si asa de n ori, de dragul unui ortodox glumet. In timp ce ortodocsi cu ravna varsa cate mizerii pot pe topicul deschis tot de ei despre penticostali. Noi nu le vom da report, desigur... daca le place sa se scalde in mizerie, cine sunt eu sa ii opresc? Dar fiecare trebuie sa stie ca prin cea ce face seamana seminte din rodul carora vor culege in viitor. Si impreuna cu ei si cei care i-au tolerat. Caci atunci cand lasi raul sa creasca in gradina ta si nu iei atitudine, te faci partas cu el si vei culege impreuna cu el. Poate multi dintre voi nu sunt de acord cu cei in cauza, insa a vedea raul si a tacea inseamna lipsa de coloana vertebrala, adica frica. Si asta am remarcat-o de cand am intrat pe acest forum.

Multumesc celor care au incercat sa fie drepti, cum ar fi Ioanna sau userii catolici.
Penticostalul chiar citeste multe carti, si nu toate sunt penticostale...dŽoh...
Penticostalul e la a treia sau a patra banare nu mai de cand sunt eu activ pe forum. Si tu esti in acelasi cult si esti pe forum de mult timp. De cate ori ai fost banata? Presupun ca niciodata. Acum ai si raspunsul. Penticostalul si userul catolic sunt persoane agresive si mesajele lor sunt deseori ironic-batjocoritoare. Si in trecut m-au atacat si pe mine si eu nu intelge de ce e tolerata atitudinea lor pe forum, sunt cei mai agresivi useri si si jignesc. Din pacate probabil va reveni cu alt nick in cel mai scurt timp, osuta are deja banari si nick-uri fara numar. In legatrua cu Sfanta Traditie, userul catolic spunea ca penticostalul dorea doar sa isi bata joc de Daniel, nu stiu, el il cunoste mai bine fiind apropiati in conceptii. Dar si daca avea intentii bune din cauza ca majoritatea mesajelor sunt ironice si rautacioase nu mai stii cand e ceva bun. Doar din ultimele mesaje: http://www.crestinortodox.ro/forum/report.php?p=499940
Reply With Quote