View Single Post
  #6  
Vechi 13.12.2017, 10:26:12
catehumen catehumen is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.01.2011
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 109
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Marrox Vezi mesajul
Buna AlinB. Am senzatie de sufocare, ca si cum ceva ma strange de gat, puls marit, stare de agitatie si slabiciune fizica. Ideea e ca pana acum m-am mai gandit la moarte, doar ca in seara aia a fost un gand puternic, care nu imi dsea pace, ca urmeaza sa mor in curand. De atunci sunt tare agitata, numai la asta ma gandesc, nu dorm bine, nu am pofta de mancare, sunt agitata.
Diagnostic foarte simplu de pus : Atacuri de panica ! Nu iti fie frica nu patesti nimic Crizele pot dura intre 5 si 10 minute . Din punct de vedere fiziologic nu ai nimic . E o chestie care tine exclusiv de psihiatrie si terapie . Din experienta mea e de fapt un mare gol intre tine si Dumnezeu !!! Nu mergi des la biserica ,te spovedesti rar si incomplet,de impartasit si mai rar ,nu te rogi acasa ,nu ai chef de nimic ,in forme mai grave ajungi sa nu mai vrei sa te speli ,sa iesi din casa ,iti pierzi serviciul ,prietenii . Concluzionand ,esti pe un drum care duce sigur spre iad ,prin sinucidere ! Psihiatru +preot ,urgent !
Reply With Quote