Subiect: Forum crestin ?
View Single Post
  #4  
Vechi 13.08.2017, 00:46:59
flying's Avatar
flying flying is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.03.2010
Locație: MIGREZ PRIN DIFERITE LOCURI ALE INIMII IN CAUTAREA LUI DUMNEZEU
Religia: Ortodox
Mesaje: 867
Arrow

Citat:
În prealabil postat de elenoirmiro Vezi mesajul
eu nu am intrat aici ca sa judec pe cineva. Am postat o problema personala si au sarit altii sa ma judece fara sa le zic nimic rau, fara sa ma iau de absolut nimeni. Si asta ma doare si ma afecteaza. Oricum se pare ca se continua pe aceeasi idee, eu sunt cea mai vinovata, dvs si ceilalti sunteti mult mai buni si mai curati,nu?
Ok, ma retrag definitiv de aici.O sa apelez la altfel de forumuri si la altfel de oameni.
De aceea doresc sa vorbesc cu un moderator, macar cu asta poate ma puteti ajuta, pentru ca vreau sa imi fie sterse toate postarile.Va rog frumos, este singura mea dorinta, vreau sa ma retrag de aici si sa aflu cum pot sterge toate postarile, deci chiar nu mai doresc sa mai raman aici.
Uite ca am aflat de ce esti singura la 30 de ani(hint:nu din cauza altora).Probabil esti "fata lu' mama" care nu suporta sa fie atinsa nici cu petale de trandafiri(sau iasomie?).Crezi despre tine ceva gresit .
Cum spunea un sfant :cand crezi despre tine ca esti pamant si cenusa nu te tulburi de nimic.Tu te crezi vre-o printesa ceva care nu esti inteleasa de taranii de pe aici si iti iei jucariile si pleci...fara sa inveti nimic.

The Most Spoiled and Entitled Kids in History.
__________________
https://youtu.be/mvZARLkQmLk
Reply With Quote