View Single Post
  #19  
Vechi 11.12.2018, 18:32:49
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Draga mea locul tau nu este pe un forum crestin ortodox ci la spa. Esti foarte bine unde esti, nu parasi sub nici o forma masca de aburi si masajele...

Spa-ul este locul potrivit pentru crestinele evlavioase in special cele de moda noua, emancipate, care pun la punct Biserica, preotii si.. stii tu, tot restul, adica cele ca tine. Care sunt de fapt barbati in interior dar pretind ca sunt femei pentru ca au trup de femeie (sic!), ... dar ele sunt surpriza barbati.

Trebuie sa recunosc ca tu esti o noua specie umana barbatul-femeie, sau barbofemeia, adica barbat in corp de femeie. Sunteti nu foarte dificil de recunoscut, pentru ca va deghizati foarte bine. E bine ca dupa cateva texte si fraze se poate recunoaste atat barbatul cat si femeia...

Imi dau cubpararea cand vreau draga, atunci cand vad postari ca ale tale.
Si sa stii ca sunt multe dive la noi care posteaza furibund de la spa dar nu au nici 8 clase si tot ce produc sunt "succesuri" dar si scandaluri si reactii virulente de acolo de unde sunt ele...

Te-au primit la spa? Te-au recunoscut? E din ala mixt.. ?

Poti te rog sa cauti definitia cuvantului misogin si sa imi dai exemple din ce am scris? Altfel te trezesti (ca de obicei) vorbind in plus si aruncand cuvibte... Dar esti de fapt obisnuita cu reverberatii din astea si cu vocalize fara acoperire.. stii e vorba aia te ia gura pe dinainte.

Last edited by gpalama; 11.12.2018 at 18:49:08.
Reply With Quote