View Single Post
  #52  
Vechi 03.03.2011, 12:44:46
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit sarut mana si Doamne ajuta

Dragi nostri multumesc celor doua persoane care si acum ma ajutat si dupa cum am promis am facut si poya cu reyultatul de la doctorita la care mia dat diagnosticul ,,la doctorul la care trebuia sa merg nu era asa ma trimis la o doctorita si am facut un ecograf si un consult reyultatele au fost neasteptate si dureroase pentru mine mia gasit la ambii rinichi nisip cel mai afectat este stangul asadar durerile erau si de la rinichi la spate mia dat deocamdata tratament pentru fiere deoarece nu ia placut cum mia iesit ecograful mia dat 10 zile de tratament cu pastilele care se vor vedea si in poza care o voi posta aici la dumneavoastra pentru a o vedea mai rau este ca ma trimis sami faca analiyele la sange hemoglobila seretemia si tgh nu stiu sigur daca lam scris bine este o analiya la ficat am inteles in familie la mine ambii bunici au murit de ceroya hepatica si mama mea are ceroya uscata de mai bine de 15 ani dar tine secret fata de noi situatia ei in privinta sanatatii ia medicamente dar atunci cad are dureri mari ,si mieste frica sa nu am si eu ceva la ficat saptamana care vinbe ma chemat cu reyultatul analiyelor din nou ,despre durerile din spate din pacate spre necayul meu mia dat doar niste calmante ketonal supoyitoare atunci cand ma doare tare sa imi pun inainte de culcare ma mai linisteste si astea sunt foarte scumpe pentru mine,vreau din suflet sa va rog daca ma puteti ajuta sa duc la capat aceste analiye si sa stiu unj reyultat spre bine poate cu ajutorul lui Dumneyeu aceste analiye nu sunt scumpe dar eu nu pot sami permit sa le fac se vede ca pe hartie jos scrie se recomanda analiyele care vi le spun ,va rog din toata inima daca ma puteti ajuta va rog tare mult gandul ca as putea mosteni aceasta boala din familie ma sperie foarte tare si ceea ce a vayut doctorita la ecograf nu ma pus degeaba sa fac aceste analiye sper din toata inima sa ma ajutati va rog frumos a nu ma lasati singura pe acest drum rugativa si pentru mine si ma treceti in acatistele dumneavoastra va rog din inima in fata lui Dumneyeu sa ma ajutati ,va multumesc din suflet si va doresc din toata inima sanatate si numai bine in casa si in familiile dumneavoastra sanatate si Doamne ajuta sarut mana.
Attached Images
File Type: jpg 27022011637.jpg (18,0 KB, 16 views)
File Type: jpg 27022011635.jpg (11,7 KB, 17 views)
Reply With Quote