View Single Post
  #55  
Vechi 14.03.2011, 15:25:40
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit nu mia iesit rezultatele bune am nevoie de dumneavoastra

Sarut mana si Doamne ajuta sarut mana doamnei sau domnului care ma ajutat si de aceasta data sa fac analizele acestea sa vad ce am ,vreau sa va spun ca ma doare prin ceea ce trec si ma rog ca acest post a Sf Pasti sa reusesc sa vad totusi ce am ,am primit rezultatele dar nu sunt bune si doamna doctor mia spus ca trebuie sa mai fac odata analizele ca nu au iesit bine si mia mai dat pe langa aceste analize inca o serie de analizele care sunt costisitoare si nu pot sa le fac mama dus cu hartia unde mia scris la un cabinet si mia spus ca ma costa in jur de 190 de lei analizele ,am inttebat doamna doctor Rita Eremia Mihai o cheama daca as putea sa mai intarzii cateva saptamani ca nu am de unde sa le fac si a refuzat mia spus ca este foarte urgent sa le fac ca nu au iesit dupa cum se astepta si sa fac cat de repede pot nu am putut sa fac poza la rezultat sa pun aici la dumneavoastra dar stiti ca am sa pun indata ce am sa pot vreau sa va rog din suflet ajutatima sa termin aceste analize si sa vad rezultatul acestor analize ca tare mult ma sperie va rog din suflet ajutatima ,va multumesc si bunul Dumnezeu sa va arasplateascava doresc un post linistit si sa va rugati si pentru mine imi este frica si ma tem pentru sanatatea mea va rog ajutatima va multumesc sarut mana.
Reply With Quote