View Single Post
  #57  
Vechi 22.03.2011, 17:58:58
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit Doamne ajuta si sanatate tuturor

Dragii nostri prieteni si apropiati va multumesc pentru rugaciuni in primul rand si incurajarile dumneavoastra care mereu neau fost de mare ajutor eu ma simt tare rau acum dupa cum vam spus analizele nu au iesit bune si doamna octor ma trimis din nou sa le fac si inca altele pe langa cele trei nu am reusit sa le fac si imi este foarte frica ma simt rau am stari sa cad jos din picioare ma doare dupa cap si nu mai pot sa ma misc ma asez in pat si trece o ora si abia de ma pot ridica nu reusesc sa fac aceste analize ca nu am posibilitate si vreau sa va rog din suflet sa ma ajutati imi doresc din toata inima doar sa fiu sanatoasa atat imi doresc si sa nu am nimic care sa nu poata fi vindecat usor si fara multi bani cel mai mult ma sperie ca nu stiu ce am si mie tare frica nu ma pot linisti desi mia dat treimiterea sa lke fac analizele de cateva zile bune nu am reusit6 sa ma duc va implor sa ma ajutati ca nu ma pot descurca analizele toate ma costa in jur de 190 de lei pentruca pe langa cele trei mi sau mai pus acolo dar nu pot sa citesc pentru ca sunt termeni medicali si nu am reusit inca sa fac poza am sa fac tot posibilul cand am sa scot si rezulttul acesta cu puterea bunului Dumnezeu sa ma ajute sa fie bun rezultatul mar face tare fericita acum dupa rezultat va fi nevoie de tratamentr dar eu atat imi doresc sa vad rezultul sa stiu ce am ca mie tare frica si nu ma mai pot odihni va rog ajuatima sa fac din nou aceste analize va rog din toata inima si din tot sufletul mie frica sa nu fiu bolnava si sa stau asa fara sa stiu ma macina frica ma rog la bunul Dumnezeu sa fie ceva trecator desi stau sio ma gandesc ca doamna doctor nu mar fi pus degeaba sa repet analizele din nou va rog din inima ajuatima va rog din suflet ,va multumesc si iertaima va rog sunt disperata si mie frica sarut mana si Doamne ajuta .
Reply With Quote