Subiect: Forumul nostru
View Single Post
  #472  
Vechi 03.11.2009, 15:29:36
ory ory is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.09.2006
Locație: Galați
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.524
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MarinaAlca Vezi mesajul
Dar uite cum, draga Ory, cu inima deschisa fiind, postam poze in albumul privat, insa avem proasta inspiratie sa acceptam in lista de prieteni persoane care nu ne merita prietenia si increderea!!!!!...iar aceste persoane fac comentarii de 2 lei referitor la pozele postate de noi.
Ai dreptate Marina, dar, stai fara griji, numai unele trasaturi de doi lei pot emite comentarii de aceiasi calitate .
Si mie mi s-a intamplat ca din pura rautate, cu prima ocazie in care o persoana mi-a vizitat fotografiile care nu se aflau pe album privat, ulterior sa faca comentarii absolut rautacioase la adresa mea, bazate, cica, pe niste postari de-ale mele , dar adresandu-se in mod expres vis-a-vi de fotografii .
Oricum, indiferent cata credinta avem, ca sa afisezi fotografiile proprii pe un forum ortodox, iti trebuie si curaj, iar acest curaj tine de mult mai multe lucruri decat " presupusa " credinta si nu are de-a face cu pretextul precautiei.
Se stie, de cand lumea, ca persoanele mai deschise sunt mai aplecate spre inocenta, spre sinceritate si " prostie " cum o numeste aceasta societate rece, chiar daca inocenta isi asuma un anumit risc si sufera de multe ori...doar ea poate sa sufere curat.
__________________
" Nu suntem prizonierii propriului destin, suntem prizonierii propriei minti "

Last edited by ory; 03.11.2009 at 15:47:05.