Subiect: Forumul nostru
View Single Post
  #473  
Vechi 03.11.2009, 17:40:41
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ory Vezi mesajul
Ai dreptate Marina, dar, stai fara griji, numai unele trasaturi de doi lei pot emite comentarii de aceiasi calitate .
Si mie mi s-a intamplat ca din pura rautate, cu prima ocazie in care o persoana mi-a vizitat fotografiile care nu se aflau pe album privat, ulterior sa faca comentarii absolut rautacioase la adresa mea, bazate, cica, pe niste postari de-ale mele , dar adresandu-se in mod expres vis-a-vi de fotografii .
Oricum, indiferent cata credinta avem, ca sa afisezi fotografiile proprii pe un forum ortodox, iti trebuie si curaj, iar acest curaj tine de mult mai multe lucruri decat " presupusa " credinta si nu are de-a face cu pretextul precautiei.
Se stie, de cand lumea, ca persoanele mai deschise sunt mai aplecate spre inocenta, spre sinceritate si " prostie " cum o numeste aceasta societate rece, chiar daca inocenta isi asuma un anumit risc si sufera de multe ori...doar ea poate sa sufere curat.
SUBSCRIU IN TOTALITATE , drept pentru care m-am logat si mi-am facut pagina si pe Comunitate , unde am descoperit cu mare bucurie multi sufletisti cu pagini personale foarte interesante ( muzica , poezie , comentarii si multe , multe albume foto ) . DE CINE SI DE CE SA NE ASCUNDEM ?
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)