View Single Post
  #1  
Vechi 25.09.2009, 02:00:25
florisca
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Crucea lui Iisus sa intre in tine!

Ciudat titlul,nu?ei,bine,e solutia la problemele unui grup restrans de oameni: a celor atacati in vis de duhurile necurate.problema grea,greu de administrat!am vazut ca pe forum sunt cateva persoane care au acesta problema.o am si eu,de 8 ani,mereu sunt atacata in vis de diavoli in diverse feluri,Dumnezeu mi-a dat si arme sa ma aparalmele mele!in vis, intind mainile spre orice agresor si puterea ce imi iese din maini ii paralizeaza!uneori,insa,palmele mi se lovesc de un bloc de energie negativa emanata de ei,f puternica,si ma trezesc amortita!vara asta,insa,mi s-a infundat!s-a schimbat registrul atacului!s-a trecut la artileria grea!era dimineata si dormeam si visam ca peste mine erau 4 draci,care nu testau legea gravitatiei pe orizontala,ci ma strangeau de gat!si am inceput sa ma rog,sa scot din sac toate rugaciunile stiute!rugaciunea Tatal nostru pentru ei era o boare de vant,n-au reactionat nicecum!am zis atunci:''lumina lui Dzeu sa intre in voi''!nimic!si nu stiu cum m-am dat jos din pat,in vis,cu un drac incolacit in jurul taliei,cu labele in jurul gatului!se tinea zdravan baiatul!l-am dat jos de pe mine si am sa va descriu cum arata,ca sa satisfac curiozitatea lui silverstar,care se intreba intr-un post cum arata dracii!era mic,ca un caine mediu ca dimensiune,cu blana negru-maro,si avea niste colti de vreo 30 decm,cu care ar fi vrut sa ma rezolve,de nu ma dadeam jos din pat!deci am scapat cu viata,stiam in vis ca visez si ca trebuie sa ma trezesc,ca de nu,e ultimul somn pe pamant!si apoi au inceput gandurile:cu ce formula ii pot invinge?la o sapt dupa faza asta,visez ca sunt in pat,pe spate si simteam o forta peste mine!am inceput sa zic iar setul de rugaciuni uzuale,dar,nici o reactie!incepuse deja acea energie sa intre in mine,si nu m-am opus,caci voiam sa vad la ce formula cedeaza!a intrat destul de mult,timp in care am spus tot felul de combinatii cu conotatii crestine!si cand am ajuns la ''CRUCEA LUI IISUS SA INTRE IN TINE!'',a iesit din pieptul meu acea forta ce intrase in mine!si atunci,indraznesc a crede ca aceasta formula reprezinta o problema ptr draci,ii cam pune pe fuga,si ca sa ii pun si mai mult pe fuga,am postat aceste randuri ptr cei ca si carmenutza05,dar si altii,care au probleme asemanatoare!incercati aceasta formula,nu pierdeti nimic,si nu faceti nimic rau,doar e vorba de crucea lui Iisus!problema e foarte serioasa,poti sa nu te mai scoli in urma acestor atacuri!atat!si sa nu aveti parte de asa ceva!cu siguranta iar o sa-mi faca freza in vis ptr ca am divulgat arma ce ii invinge,dar mi se rumpe,tocmai ptr ca acum am cu ce sa le inchid gura!
Reply With Quote