View Single Post
  #20  
Vechi 16.11.2005, 13:35:38
alecsandru alecsandru is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.10.2005
Mesaje: 290
Implicit

Citat:
În prealabil postat de andu_81
consider ca aceasta discutie trebuie sa aiba caracter constructiv.....iar nu sa creeze.....un prilej de cearta si pizma....intre noi....eu nu doresc decat sa aflu si sa imi lamuresc anumite....probleme teologice...si chiar sa le indreptam cu ajutorul vostru...al tuturor...fratilor in Hristos....cred ca am fost gresit inteles..si eu v-am perceputla fel..... si de aceia...nu imi doresc nimic altceva....decat sa raspundeti cu dragoste la toate problemele care se discuta...pe acest forum.....iar daca unii vi se par ...ca vor sa va ispitesca...raspundeti tot cu dragoste....ca aceasta este si dorinta Lui,adica alui Hristos.....,, ceea ce doriti sa va faca voua lumea ,faceti voi lor '
cu smerenie
andu
andu, cred ca tu ar trebui, daca, ceri asta sa fii primul care sa dai dovada de asa ceva!
Sa fii exemplu! Alminteri falsa smerenie, sau iubirea care-i doar amor, sunt tare perisabile si nici nu tin nici nu duc, nicaieri!
Nu mai departe decat ieri, scriam pe acest forum ca una din caracteristicile
anti-hristului, este ca slujeste minciunii, neadevarului, in multe moduri!
Sa inceracam totusi nici sa mintim nici sa nu ne mintim! si astfel sa ne facem partasi unei anti-lucrari si nici-decum lucrare!

Deci, da exemplu!

P.S. Denumirea de utilizator pe care ti-ai luat-o, este de fapt una din optiunile de operare pe calculator in sistem word, si inseamna de fapt inapoi!
Asa-i?;)
P.S. Pe unii care vor sa ne ispiteasca, ii vom trimite la.............andu!
Reply With Quote