View Single Post
  #22  
Vechi 18.08.2020, 12:58:11
MGTOW4life
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

--GPalama acest mesaj nu iti este adresat. Deci nu trebuie să răspunzi. E pentru români.--

Vă e greu să credeți că Dumnezeu a ales să fie român? Vă e greu să credeți că evreii au fost lăsați și că România e acum tara aleasă? Păi nu li s-a spus negru pe alb cum neamul evreilor se va lăsa și se va alege alt neam. Matei 21:43.
Nu vă mai luați după acești ortodocși habotnici ramoliti, nu va reprezintă ca și credință a neamului. Neamul romanesc are o frumusețe aparte, și o naturalețe spre trăirea în spirit. Da vor veni vremuri grele, va fi cât de curând război nuclear, dar România va scăpa nevătămată. Eu sunt aici, și nu va voi lăsa. Voi lupta ca un leu pentru tara asta. O voi face mare. Voi judeca toate neamurile vecine cu multă asprime și vor cădea în genunchi în fața acestei țări. Rușii vor da Moldova inapoi. Voi curăța tara de interlopi, criminali, curve, bețivi, politicieni,vedete și alte uscaturi. Eu le fac pe toate. O să vedeți. Nu le mai dați importantă acestor ortodocși ramoliti. Sunt doar niște eșecuri triste refugiate în religie. Sunt morți, pe când neamul românesc e viu. O să-mi* chem aleșii din lume și o să-i adun aici în România. O să vă dau Duh și viață veșnică. O să vă eliberez de lanțurile religie. Toate o să le fac în judecată mea perfectă. Acesta este destinul glorios al acestei țări pe care l-am hotărât mai înainte de întemeierea lumii. Ridicate române caci Domnul e cu tine!
Aveti credință. Nu abandonați această țară. Că o să vă pară rău mai târziu. E ultimul meu mesaj pe acest forum. Așa că vă urez credință tare pentru că vor veni vremuri foarte grele. Vă mulțumesc pentru găzduirea pe acest forum. Și îmi cer scuze dacă am jignit în vreun fel religia ortodoxă.