View Single Post
  #5  
Vechi 22.12.2020, 13:34:58
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.277
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristian sergiu Vezi mesajul
De ce bisericile nu au website? sunt foarte putine biserici care au website. Nu cred ca are rost sa vorbesc de beneficiil care le-ar avea biserica un website. Ne plangem ca oamenii se uita la prostii pe internet dar noi nu ne facem ordine in casa.
Pentru ca nu ma las mai jos ma ofer sa fac websiteuri bisericilor gratuit bine inteles in schimbul plasarii publicitatii mele pe ele.
Am trait s-o aud și pe asta. Gratuit gratuit dar cu cuiul lui pepelea batut în talpa la enoriasi, pe timp nedefinit.

Pai siteul ori e gratuit si platesti si tu ca oricine taxa pentru reclame pe site cenzurate de administrator, ori are un pret negociat si va fi platit de biserica prin spatiul de publicitate oferit la un anumit pret, o perioada de timp cat sa acopere pretul sitului, dupa care platesti si tu taxa pentru publicitate pe site ca oricine.

Deci vezi ca s-a infiltrat capusismul comunistilor capitalisti de cumetrie în oferta ta ”altruista”.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 22.12.2020 at 13:38:15.
Reply With Quote