View Single Post
  #50  
Vechi 26.05.2021, 19:04:04
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.960
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Adr.iu91 Vezi mesajul
Nu stiu, eu de AstraZeneca m-am ferit sa il fac (Pfizer am facut). O hartie scrisa pe calculator rar poate deveni dovada ca asta contine, trebuiesc mai multe surse (sincer nu am auzit de site-ul asta activenews.ro).
E uite că mulți au auzit și de https://r3media.ro, condus de un fost fondator active news, dar cu resurse mai mici și mai la început de drum...

Active news e un site vechi de prin 2016-2017, au și ceva scriitori deci merg mai bine decât r3media, s-au remarcat la referendumul pentru familie atunci a fost creșterea lor exponențială, nu e vina celor care citesc și presă alternativă la presa main stream, controlată, închisă ermetic, că nu se aude altceva decât într-un mediu de sute de mii de români.

Nici de AUR nu au auzit mulți înainte de parlamentarele din 6 Decembrie și iată că de Moș Nicolae a ieșit cadou o joardă de peste 500.000 de voturi pe spatele puterii.

Cine e de vină că românii nu aud sau se informează doar din 7-8 publicații + 4 canale de youtube care au scopul să potențeze electoral progresismul ?

Fiecare trebuie să-și caute diverse surse din care se informează, altfel va fi montat sau i se va prezenta doar dintr-un unghi informația și o va mușca.

Citat:
În prealabil postat de Adr.iu91 Vezi mesajul
Un singur lucru e cert, ce am auzit de la jurnalistul Lucian Mandruta: mai marii lumii, nu vor anihila populatia lumii (prin vaccin) pentru ca ei au NEVOIE de noi pentru ca ei sa se imbogateasca, fara noi ei sunt nimicuri.
Pot avea și 500 de milioane de sclavi plus muncă robotizată, dar scopul e profitul cu orice preț în primă fază și controlul pe bază de statut vaccinal.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.

Last edited by Iorest; 26.05.2021 at 19:10:31.
Reply With Quote