View Single Post
  #415  
Vechi 24.08.2009, 14:34:42
veveritza
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de condor Vezi mesajul
Poate vre-un hristos mincinos a spus asta, ca Fiul lui Dumnezeu nu a spus-o.

De unde ati scoas acesta afirmatie? Dati-mi versetul.

Ce "tare" sunteti! Doar atat nu stiti? pai in primul rand asta-i un lucru elementar de bun simt, cu atat mai mult cand e vorba despre Imparateasa Cerului si a Pamantului ! Si doar v-am atentionat sa cautati prin cosul de gunoi,poate gaseati ceva, da' daca nu ma ascultati........Si eu care credeam ca vreti amanunte despre Sfanta Lumina, despre vieti de sfinti,despre Sf. Vasile cel Mare, Ioan Botezatorul, Ioan Gura de Aur si chiar ma asteptam sa intrebati despre Imparatul Constantin Cel Mare, cum a ajuns sa se inchine Crucii si de ce este sfant;hristosii mincinosi sunteti dvs, in caz ca nu stiati, mintiti de ingheata apele, evitati sa dati raspunsuri clare, scurte si la obiect; ne tot invartim pe topicurile astea in jurul aceluiasi subiect, fara sa aduceti si fapte, ceea ce spuneti sa argumentati prin fapte!
Maica Domnului este mama noastra, a crestinilor! avem o mama in Cer care se roaga Fiului Ei pentru noi, nu stiu de ce va ofticati si va creeaza atata disconfort; a, de fapt stiu, si stiti si voi, dar mama voastra nu va lasa sa dati cartile pe fata! Piua
Reply With Quote