View Single Post
  #1  
Vechi 18.07.2012, 21:39:26
carmen2011 carmen2011 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 26.01.2011
Mesaje: 2
Implicit o lamurire poate de la un preot

Am nevoie de un pic de ajutor din partea dvs. O prietena de-a mea buna care mi-a fost si nasa de cununie a murit de mai bine de 40 de zile. De ceva timp, cam 2 saptamani, am visat-o de 3 ori pana acum dar nu de bine. Prima si a doua oara era ca o aparitie care vrea sa-mi faca rau mie prima oara si copilului meu a doua oara si nu puteam in vis nici sa ma inchin. La al doilea vis am reusit cu greu sa ma rog la Maica Domnului si am avut un ajutor de la Ea si a disparut aparitia din visul meu. Am visat-o si a treia oara, acum nu mai facea nimic decat statea dar tot a fost un vis urat in care nu puteam sa ma misc decat puteam sa zic Tatal nostru in gand. Oricum, ceva urat, care seamana cu un cosmar si cu claritate in vis stiu ca este prietena mea. Nu stiu ce vrea, nu stiu ce sa fac ca sa nu o mai visez. Poate o rugaciune m-ar ajuta, va rog sa ma ajutati pentru ca imi este greu sa ajung la un preot cu care as putea sa ma sfatuiesc. Si inca un amanunt, a ramas dupa ea mama ei si sotul ei care acum se cearta pentru bani, avere, cu blesteme reciproce si cu atmosfera foarte urata. Nu stiu, dar m-am gandit ca poate nu are sufletul ei liniste din cauza asta dar, totusi nu inteleg ce are cu mine. Ajutati-ma cu ce sfaturi puteti, va rog.
Reply With Quote