Subiect: Sunt singur
View Single Post
  #1  
Vechi 14.09.2015, 21:36:11
thewayiam85 thewayiam85 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 14.09.2015
Mesaje: 17
Implicit Sunt singur

Subiectul pe care urmeaza sa-l pun in discutie,stiu ca a mai fost discutat.Cu toate astea,as vrea sa vorbesc despre ce ma macina pe mine,pentru a putea primi eventual niste sfaturi calificate.Nu imi voi pune viata pe tapet,povestind cu lux de amanunte tot ce am trait din pct.de vedere sentimental.Pot sa sintetizez,spunand ca am avut cateva relatii pana acum,vreo 2 chiar lungi insa nu reusesc sa incheg ceva care sa se concretizeze printr-o casatorie.Am 30 de ani si intr-un fel sunt putin abatut ca nu am gasit inca femeia cu care sa-mi petrec si eu cate zile voi mai avea pe acest pamant.
Nici nu stiu unde s-o mai caut,cum o sa gasesc.
Mi-am luat si un apartament de vreo luna si ceva si ai mei imi tot zic ca nu e bine sa ma mut singur,de parca n-as constientiza treaba asta..Imi doresc o familie si copii,dar nu se leaga nimic efectiv..
Nu sufar de depresie in privinta asta, ci doar de singuratate ceea ce ma face sa ma framant interior f.mult uneori.
Am pus si acatiste plus ca ma rog si seara si dimineata..
P.S:Tin sa precizez ca nu prea am prieteni ci doar amici,de iesit in oras,de jucat un tenis de masa un sah etc.Nu prea am incredere in oameni.Experientele traite m-au facut sa devin asa.
Reply With Quote