View Single Post
  #12  
Vechi 03.02.2021, 13:17:39
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.284
Implicit @gpalama

In conditiile in care tactica ta e sa persisti in repetarea acelorasi afirmatii batjocoritoare ca sa-mi pierd cumpatul si sa ma scoti din minti atunci nu-ti mai raspund nimic.

La prima abatere pe care o mai faci alunecand in papuris de la un dialog onest care trebuie practicat cu buna credinta, ma opresc din a-ti mai raspunde la ceva caci nu esti dumneata Dumnezeu ca sa-mi dai sentinte definitive si irevocabile si nici duhovnicul meu care sa practice provocarea prin insistenta, mitomanie si repetabilitate ca sa vada cat sunt de umilit si smerit si daca ma pocaiesc cu adevarat cand sustin ca ma lepad de trufie si desfranare si de fapte rele sau sa poata el discerne carui duh dau apa la moara in credinta si in viata mea.

Daca vrei raspunsuri multumeste-te ca un reporter cu raspunsurile primite! Nu te apuca sa-ti bati joc de mine dupa ce-ti dau importanta si-ti raspund ignorand tonele de calomnii si batjocuri cu care ma kkdorisesti. Doar de dragul lui Hristos si al dialogului fratesc nu ma lepad de tine. Dar daca insisti am sa te eliberez de problema si n-am sa-ti mai acord nicio atentie exact asa cum practica unii pe sfinvers, nevrand sa-L ia in seama pe Dumnezeu ignorandu-L complet.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 03.02.2021 at 13:24:37.
Reply With Quote