View Single Post
  #3  
Vechi 26.09.2010, 17:38:00
Iubirea's Avatar
Iubirea Iubirea is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.06.2010
Locație: Bucuresti in C.I
Religia: Ortodox
Mesaje: 689
Implicit

Marius m-ai facut praf cu postarea asta :))) :))) :)))
Sincera sa fiu mi-as dori un forum pur ortodox dar nu cu ortodocsi certareti care vin numai sa zgandare si sa se afle in treaba, sa dea copy-paste de pe internet sa imi arate ce citeste el sau ce stie el...ci din cei care au ceva de spus cu adevarat si din postarile lor sa ne folosim...ori in aceasta situatie, cand vad ce ineptii se scriu aici chiar de catre dragii nostri ortodocsi, sincer il prefer pe un Scotian, Erethorn, Mihnea-Dragomir, Doriana...care isi exprima un punct de vedere absolut civilizat si cu bun simt (e adevarat ca ei in mare sunt catolici si tu pe acestia nu i-ai pus pe lista :))) ).
Eu nu prea am intrat pe topicele dedicate sectarilor, o singura data am scris pe topicul "Muzica sectanta" si au luat foc de parca as fi intrat in casa lor si i-am obligat sa schimbe regulile lor cu ale mele :))))))
In rest nu stiu cati neo-protestanti sau musulmani sunt pe aici...

Oricum eu imi doresc daca nu se poate un forum pur ortodox cu atmosfera adevarata ortodoxa...macar un forum civilizat si cu mai mult respect...
__________________
"Sa nu spui tot ce stii, sa nu faci tot ce poti, sa nu crezi tot ce auzi!" (pr. Paisie Olaru)
http://www.youtube.com/watch?feature...v=y8zZ_NGRoJo#!
Reply With Quote