View Single Post
  #104  
Vechi 22.08.2017, 21:11:54
catalin2 catalin2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2007
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 9.706
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Yasmina Vezi mesajul
To spuneti ca este un forum crestin dar purtarea si exprimarea voastra lasa mult de dorit.
Daca nu iti place ce scrie Alin poti sa nu-i mai raspunzi,sa-l ignori dar nu sa-l faci mitocan.
Stiu ca esti noua pe forum dar citeste te rog si regulile de "folosire"!
Sa ne amintim ca si tu ai fost foarte suparata (si pe buna dreptate) atunci cand ti s-a intamplat ceva asemanator, ai fost atacata de un membru (fost) al forumului, legandu-se si de viata ta personala. Si ai fost suparata (si aici ai avut dreptate) si ca niciun membru al forumului nu a intervenit si nu ti-a luat apararea (daca imi amintesc bine eu am raportat adminului atunci). In plus, o perioada de timp nu ai intrat pe forum, din cauza mediului agresiv (si aici iti dau dreptate), nu stiu daca atunci sau din cauza altor evenimente (asta ca sa nu se creada ca ar fi fost pe forum o atmosfera idilica si cei care sunt deranjati sunt ciudati). In schimb, in acest caz, tu tragi de urechi pe cele care au avut parte de acelasi tratament si lauzi pe cel care ataca. Desi stii ca e a mia oara cand face acest lucru. Atat am avut de spus.
Reply With Quote