View Single Post
  #38  
Vechi 10.03.2013, 13:33:09
rainrainbow rainrainbow is offline
Banned
 
Data înregistrării: 07.02.2013
Religia: Ortodox
Mesaje: 229
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Heaven Vezi mesajul
Multumesc de recomandare,rainbow,o carte foarte buna care o sa-i ajute pe multi sa inteleaga mai bine totul,nu scrie despre extraterestrii,dar scrie despre cum diavolul departeaza tot mai mult crestinii de Dumnezeu,prin televizor,radio etc taina desfranatei celei mari,icoanei vorbitoare a fiarei,numele fiarei etc. 75 de pagini,insa plina de invataturi folositoare,se merita sa o cititi.
Taina Fiarei
Oricum si aceasta nebunie cu extraterestrii(am vazut si la TV au inceput sa apara tot mai multe documentare despre extraterestrii,History Channel,Discovery ce imi placea odata sa le urmaresc,insa cred ca in scurt timp vor fi pline de documentare despre extraterestrii)este o aberatie incredibila,e clar ca de fapt acestia sunt demoni,in Biblie nu ni se spune nicaieri despre ceva asemanator macar cu extraterestrii,insa Dumnezeu le trimite tutoror carora n-au iubit adevarul o lucrare de amagire,sa speram ce se vor trezi pana nu va fi prea tarziu.
P.S:Un video interesant
e alta carte pe care am postat o pe alt topic.spune si despre presupusii extraterestrii.vezi mesajele precedente in care am spus ca am postat un link cu niste carti.acolo gasesti.
asta e mesaju
http://www.crestinortodox.ro/forum/s...19&postcount=5

Last edited by rainrainbow; 10.03.2013 at 13:36:47. Motiv: adaugare
Reply With Quote