View Single Post
  #10  
Vechi 23.06.2021, 18:35:21
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.286
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Asta este indemn la a-si face rau, lipsa de discernamant.

Deci tu pui pe omul asta sa isi faca rau, sa se omoare pe el de foame....

Tu esti lucid cand zici chestiile astea?


ADMINSTRATORE, DE CE DORMI !!! Nu vezi ce se zice aici? Ca ajungem o secta cu binecuvantarea ta? Ca tot ce se discuta este contributia lui Moroco, sectara si total pe langa ortodoxie????

Moroncele vezi ca omori oamenii, poate te asculta altul in timp si citeste asta si face cum zici tu.

Administratore, rog sa stergi postul anterior, este foarte periculos pentru sanatatea umana,
Vezi ca tu te iei de mine?

Vezi ca iar deviezi de la subiect?

Adica susti ca esti ortodox dar crezi ca lepadarea de droguri si postul pana ajungi la greutatea normala te omoara?

Vezi ca si aici tu ai deraiat acuzand cu sectasrismul, cu crima cerand exclusivismul? Deci esti un terorist extremist.

Vezi ca si aici nu-ti pasa de colegii de forum, de cel ce a deschis un subiect de discutie ci cu nesimtire revii la obsesiile tale pe care vrei sa le glorifici?

Vezi deci ca esti decat un terorist extremist caruia nu-i pasa de subiectul discutiei?

Domnule daca vrei sa ma excluzi, de ce nu incerci ceva foarte simplu: nu-mi mai citi postarile si lasa-ma sa conversez cu alti colegi de pe forum fara sa-mi sari mereu la beregata pentru Credinta mea si in Cele 7 Tr.Ap.

Ai inceput sa nu-ti mai incapi in piele si vrei sa dai ordine bolduite la admin? Ai inceput sa-l santajezi emotional?

Interesant. Ce grad ai? Colonel? Ai pensie speciala?

Dragule, eu l-am sfatuit pe sarmanul tanar ce se crede bolnav sa arunce drogurile care-l transforma in leguma si sa aiba vointa cu post si rugaciune ca sa ajunga la greutatea normala de 70-80kg.

Din mila l-am sfatuit si nicidecum nu vreau sa se deprime si sa-si faca vreun rau. I-am zis sa adoarma rugandu-se si sa se trezeasca rugandu-se si sa posteasca cat mai negru ca sa i se linisteasca toate patimile.

Stiu ce vorbesc, sunt foarte bun de duhovnic dar nu ravnesc la atat de mult.
Mi-e suficient sa reusesc sa nu mint!

Fara sa simti ca mori de foame si de sete nu ai cum sa-ti dai seama ca postesti!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 23.06.2021 at 18:39:26.
Reply With Quote