View Single Post
  #13  
Vechi 02.07.2021, 22:00:33
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 398
Cool

Voi @gpalama si @Moroco, aveti cam mult timp liber de stati numai pe forum de va risipiti energiile aiurea :))) Alte ocupatii nu aveti?

@Moroco, socializarea cu oamenii in viata reala ajuta foarte mult, va ajuta sa fiti mai putin introvertit. La un gratar, o petrecere cu prieteni, o caterinca ceva?! Sau sunteti calugar? Stiu ca de obicei calugarii care propovaduiesc lucruri bune nu au deloc internet si nu isi pierd vremea pe forumuri cu certuri!

Am aflat ca era multa lume buna pe aici pe forum dar s-au cam stricat lucrurile nu stiu de ce. Multi socializau aici de bine!

Apropo din postu ala cu Filme Bune, nu imi e frica de cainii din gospodarie, ci de Stapanul din gospodarie! https://www.crestinortodox.ro/forum/...3&postcount=29 (vezi ca aici esti dator sa continui subiectul threadului ca l-ai manjit si pe asta, asa ca trebuie sa vii cu nume de filme misto)

Cainii voi: gpalama si Moroco

Stapanul: Dumnezeu

Traducere in limba romana pe intelesul tuturor cu cainii si Stapanul: Mie nu imi e frica de voi doi Moroco/gpalama, ci imi e frica doar de Dumnezeu!
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."
Reply With Quote