View Single Post
  #6  
Vechi 06.09.2007, 14:01:31
urzicuta urzicuta is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 11.07.2007
Mesaje: 858
Implicit

:D..cine a zis ca nu-si lasa musulmanii familia?unii si-o lasa..sunt tari musulmane unde nu este atat de multa strictete...cat despre faptul ca ei sunt foarte buni familisti o dovedesc aventurile tuturor arabilor veniti "la studii" cu romancutele noastre ..nu cerd ca sunt buni familisti ..se bat doar cu pumnul in piept,iar legenda circula..s-au nenorocit pe viata aproape toate femeile casatorite cu ei..sunt isterici,needucati,nu respecta o femeie,sunt orgoliosi,rai..si prosti(poate sunt cam dura..asta-i parerea pe care mi-am format-o si nu mi-o scoate nimeni din cap)..fata de copii dezvolta ce-i drept un fel de idolatrie,pana si oaia primeste mai mult respect decat femeia in familia musulmanului..din auzite(surse sigure)...urasc credinta lor ratacita nu pe ei ca persoane iubirea crestineasca ce ni se cere sa o aratam nu inseamna a ne amesteca cu ei,uleiul cu apa nu se amesteca,,nu-i dusmanim noi pe ei ci EI pe noi(dovada toate atacurile teroriste.,toate rautatile si vicleniile lor:angry:..)..nu este nadejde de mantuire la acesti pagani..data fiind si firea lor indaratnica..degeaba il faci ortodox pe musulman el nu o sa vrea sa primeasca cu sufletul acesta..doar formal..pentru el e un bussines.Cat despre Coran este o moda gen Sandra Brown sa-l citesti..coelho,Coranul,Codul lui Da vinci......