View Single Post
  #12  
Vechi 27.11.2012, 22:32:38
Tina06 Tina06 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.06.2012
Locație: Londra
Religia: Ortodox
Mesaje: 105
Implicit

Citat:
În prealabil postat de STEPHAN Vezi mesajul
Mulțumesc tuturor pentru intervenții ! Am primit ca mesaj privat un răspuns care rezolvă problema : http://www.youtube.com/watch?v=5MvCeZeh6QU
Am pus această întrebare deoarece și mie mi s-a părut cam suspect nu numai stilul ci și ideea pe care cred că o induce : anume că, dacă Dumnezeu ne iubește așa cum suntem ( ceea ce este un adevăr ) ne și acceptă tot așa ...ori "Dumnezeu vestește acum oamenilor de pretutindeni să se pocăiască "-Faptele Apostolilor 17,30 ( adică să se schimbe, să se transforme...)
Dumnezeu sa te binecuvanteze, Stephan. Am vazut videoclipul si imi cer iertare ca am indus in eroare. Dumenzeu sa ne miluiasca pe toti !
__________________
"Milsotive Doamne, invata-ne pe noi toti prin Duhul Tau Cel Sfant sa traim dupa voia Ta, ca toti sa te cunoastem in Lumina Ta pe Tine, adevaratul Dumnezeul nostru, fiindca fara Lumina Ta nu putem intelege plinatatea iubirii tale. Lumineaza-ne prin harul Tau si el va aprinde inimile noastre de iubirea pentru Tine" / "Doamne, am gresit inainte Ta si a Creatiei Tale, iarta-ma pe mine cea nevrednica"
Reply With Quote