View Single Post
  #1  
Vechi 27.12.2010, 15:51:04
mariananou mariananou is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 27.12.2010
Mesaje: 5
Implicit Am nevoie de un sfat

Buna ziua, am nevoie de o parere, despre ce ar trebui sa fac. Am cunoscut un barbat acum 2 ani si jumatate, un barbat din alta localitate..relatia a fost buna, nu perfecta, dar buna si am decis sa ne casatorim acum 7 luni(doar civil). Dupa casatorie la cateva luni el s-a mutat cu mine, parasind orasul in care locuia si schimbandu-si locul de munca. Dupa casatorie, chiar inainte de mutare au inceput problemele noastra, certuri nesfarsite, dupa mutarea lui in fiecare zi sunt certuri, discutii si de cateva luni dormim spate in spate..fara nici o apropiere.Vina este comuna..nu pot spune ca e doar a mea..sau doar a lui..am incercat sa discutam....ne revenim 2 zile,apoi iar ne certam si tot asa...nu e prea devreme pentru asta? Anul urmator ne gandeam sa ne unim si in fata lui Dumnezeu...dar cum , asa??? Cu atata amaragiune in suflet??M-as desparti...dar s-a mutat pt mine(pt noi) langa mine..s-a rupt de toata viata lui...si eu sa il las singur?Dar deja ne certam de fata cu toti si nu mai exista nici o apropiere intre noi... Ce sfaturi imi dati?
Reply With Quote