View Single Post
  #69  
Vechi 30.08.2010, 11:20:54
kiralina kiralina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 07.02.2010
Mesaje: 304
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristian67 Vezi mesajul
cu ce drept ma judeci tu pe mine omule?cine ti-a dat aceasta putere?cred ca mai degraba te-a deranjat articolul referitor sectari(nu mai folosi termeni de sisif,fii simplu asa cum e Dzeu,adica dumneata judeci,iti dai cu parerea,pui mereu pecetea asa cum iti convine dumitale,ochii cu care ai prinvit dumneata crucea de pe copacul Prislopului ai vazut-o o scrijelire pentru ca vezi dupa cum iti sunt ochii,si inca ceva domnul meu,stiu ca mai am mult de lucru cu inima,dar mi-am cerut iertare daca am gresit si stiu ca am gresit)nu te supara pe mine,a fost un sfat,sau ce vrei dumneata sa fie,toate cele bune
SE pare ca e vorba de scrijelire,am vorbit cu monahiile de acolo!asa ca nu te precipita!si inainte sa sari la gatul omului ,fii atent la ce avrut sa spuna!nu in termeni de sisif scrie acest om,ci intr-un fel f elevat,ridica cu mult nivelul literar al acestui forumel!si nu are pregatirea multora de pe acest forum,care scriu banal,obisnuit etc.e un exemplu in acest sens! omule bun,in ciuda a stii tu ce,nu ma dezic de ce cred eu despre maniera ta de a scrie,care pe mine mereu m-a incantat,si nu voi inceta sa ti-o spun,indiferent de cate ori stii tu ce......