Subiect: AutoVortex
View Single Post
  #38  
Vechi 27.07.2021, 21:05:58
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locaţie: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 399
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
Nu se Č™tie dacă însemnarea nu va începe din timp, iniČ›ial voluntar, iar după război obligatoriu, eu deduc din Apocalipsă că fiara precede fiului pierzaniei, deci îi va aČ™terne condiČ›iile încununării.

Deja sunt oameni care-Č™i bagă cipuri prin Suedia, State etc ca să deschidă uČ™i biometrice sau folosesc identificare facială, nu Č™tiu cu aceia ce-o fi.
E uite asta am vazut si eu acolo cu cipurile in mana in Suedia, alea sunt ciudate!!


Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
Poate fi păcat dacă vaccinul provoacă mutilări, chiar Č™i de la vaccinurile copilăriei mai rămâneau câČ›iva, e adevărat puČ›ini, cu sechele mai mari sau mai mici.

Dacă strici trupul Č™i sănătatea lui care e templu al Duhului Sfânt cu vaccinuri nu poate fi păcat ?

Dacă o fată e vaccinată cu vaccinul anti-hpv despre care au apărut documentare că provoacă sterilitate, nu e păcat să te auto-sterilizezi ?
Hmmm...are logica ce zici un pic, dar nu am auzit pe nimeni vreun duhovnic spunand in veci ca vaccinurile luate in corp sunt pacate, nici in cartile sfante..pf. Ce e pacat: fumatul, bautura peste masura, drogurile etc...care iti "mutileaza corpul si sufletul"!

Chestia e ca in lumea in care traim sunt alte tipuri de bacterii si virusi fata de ceva vreme si se dezvolta medicamente si vaccinuri mai puternice, spre exemplu inainte de secolul 18, nu existau leacuri pentru anumite gripe , Robert Fleming a inventat Penicilina, care a salvat milioane de vieti. "Aproximativ 10% dintre pacienČ›ii aflaČ›i în tratament raportează reacČ›ii alergice la peniciline; totuČ™i, până la 90% dintre aceČ™tia nu sunt de fapt alergici.[2] ReacČ›iile alergice grave pot apărea doar la un procent de 0,03% dintre pacienČ›i" - https://ro.wikipedia.org/wiki/Penicilin%C4%83

Asa si cu vaccinurile, pai voi luati ce e mai rau din cei 10% (am pus 10 asa vorba vine, adica rata de reactii adverse sau/si deces e foarte mica) care prezinta reactii adverse de la vaccinurile anti-covid, si precum moartea, iar de restu 90% nimic nici o reactie?!

Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
Până acum nu cred se făceau deloc vaccinuri care folosesc RNA Č™i proteina spike, nu cred că modificau celular.

Am auzit de un caz de militar care a avut ceva complicaČ›ii de la un vaccin, cine Č™tie câČ›i dintre cei care se vaccinează pt Legiunea Străină sau alte misiuni nu fac de fapt niČ™te boli autoimune, datele astea nu se publică.

Nici măcar vaccinurile astea nu sunt 100% sigure.
E prima oara cand se foloseste/testeaza tehnologia RNA.

Vaccinul febra galbena contine gelatina si sorbitol.
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."

Last edited by Adr.iu91; 27.07.2021 at 21:10:16.
Reply With Quote