View Single Post
  #45  
Vechi 24.12.2010, 10:25:33
mihai07
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Cele de mai jos sunt niste comentarii postate pe un site de stiri. Cam asta au ei de spus in legatura cu acesta situatie:
Citat:
Era un drogat. A ramas fara bani de heroina. Un om normal la cap nu face asa ceva. Asta sigur era un boschetar care a luat 5000 de euro de la Voiculescu. Nu ne impresionati cu descreerati din astia ... Am mare incredere in presedintele meu si in doamna UDREA.

oare cati bani va lua (sau a luat deja) omul asta de la psd??? Un * avid de publicitate care nu stie sa faca diferenta intre a munci si a sta cu mana intinsa. Rusine tuturor celor care pun botul la astfel de gesturi "disperate" care o sa duca Romania si mai jos decat se afla deja in ochii lumii civilizate.

Ar trebui ciuruiti toti cei care au permis un astfel de gest inaintea discursului care se anunta magistral al premierului Emil Boc!

Fiti seriosi oameni buni. Sunt de acord cu Cristina, priviti cum s-a aruncat, ala nu e salt de om disperat. Mai mult, clasa noastra politica ar fi in stare de orice inclusiv sa cumpere astfel de " actiuni "

Un nebun spalat pe creier de Vantu si Voiculescu! Un electrician isi gasea de lucru in Bucuresti in alta parte daca nu era multumit cu salariul de la TVR abonament! Asa cu ce si-a ajutat copilul? Ca il lasa orfan de tata? Un nebun si el si aia care il "inteleg"

Citesc comentarii si nu pot sa cred ca sunt atatia oameni care pun botul la un asa hal de regie politica Oameni buni, sunteti spalati pe creieri !

Ha ha ha ha ha...ce tare a cazut in cap dobitocu'...

sunt sigur ca moguli au inscenat ca sa faca rating.

S-a aruncat un prost. De ce nu-l urmati si voi, ceilati: Gadea, Badea, Ciutacu,... Ha ha ha ha... Asa o sa muriti toti. TRAIAN BASESCU e omul lui Dumnezeu. Sa va fie rusine, popor nerecunoscator.

NU NE SPERIATI CU DROGATI DE ASTIA CARE SE ARUNCA IN CAP. BOC ESTE CA SMUNTELE GOLGOTA., TRAIAN BASESCU ESTE IMPARATUL NOSTRU! JOS *, IN GENUNCHI IN FATA LOR!!!
Reply With Quote