View Single Post
  #72  
Vechi 22.01.2021, 19:18:44
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Si totusi din nou afirmi ca GPSul nu exista si nu aduci nici o proba pentru asa ceva..
Crede-ma ca negi evidenta! Eu afirm in clar iata: GPSul exista si functioneaza si l-am folosit! Poate acum nu mai repeti afirmatii absurde si calomnioase despre mine. N-am negat niciodat functionarea GPSului. Pai sunt inginer electronist si analist programator. Cum mi-as putea nega meseria? Tu chiar nu-ti dai seama ce afirmatii faci in ciuda evidentei si a afirmatiilor mele in clar? Sigur ca tu poti citi invers ce este scris. Nu-i de mirare ca dupa ce crezi invers ai impresia ca stai de vorba cu cel rau. Te-am iertat, nu-ti vreau raul.

Citat:
Du-te la plimbare...
Tot eu? Pai chiar ai putea sa iesi un pic de aer ca poate dupa asta reusesti sa nu mai negi evidenta! Daca nu macar deschide geamul.

Deci NU NEG GPS-ul si n-am negat niciodata. Poti ramane macar cu atata din discutia noastra? Fiind electronist si analist programator cum crezi tu ca as putea nega? Daca persisti in astfel de afirmatii inseamna ca in mod evident nu vrei sa crezi, nu vrei sa respecti ce scriu, ce afirm. Asta inseamna ca nu esti aici pentru a dialoga ci pentru altceva.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 22.01.2021 at 19:22:04.