View Single Post
  #61  
Vechi 09.01.2010, 22:33:07
solentina's Avatar
solentina solentina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.04.2009
Locație: in strainatate
Religia: Ortodox
Mesaje: 131
Implicit

Draga Bmadalin tot ce am spus nu am facut-o sa ma laud ci asa am simtit ,daca tu ma judeci asa e doar problema ta,eu am fost sincera si stiu ca din cauza sinceritatii mele,am pierdut.Discutia a fost alta ,iar eu am vrut sa arat ca toti stim sa transmitem mesaje ,vorbe mestesugite legate de credinta ,dar fapte ,nu am vazut nimic,polemica da.,asta a fost si motivul pentru care am dezvaluit ,fapta mea.totul a venit din suflet,daca tu nu vrei sa te bucur de un frate de al tau cind face o fapta buna , e doar problema ta.Si fii sigur ca nu ma voi opri sa fac bine ,cit am sa traiesc pe acest pamint asta am sa fac si nu o spun pentru a ma lauda ,ci pentru a face si pe altii sa simta si sa faca la fel.Daca nu comunicam intre cum putem merge inainte?Ramind muti si inchisi in noi,eu asta vad in tara acum egoism ,putin mai sunt care gindesc si cu sufletul.Asta este parerea mea ,daca tu ai o alta parere,e a ta si gata .Dumnezeu sa ne lumineze pa toti si sa ne ajute sa ne gasim pacea si calea spre credinta adevarata.Rog iertare .Doamne Ajuta.
Reply With Quote