Subiect: Pacatul ravnirii
View Single Post
  #1  
Vechi 02.07.2016, 08:49:47
florentina2014 florentina2014 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.04.2014
Locație: constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 123
Implicit Pacatul ravnirii

Ahh...stiu ca e pacat dar ganduri negre ma doboara,ah cat imi e de ciuda pe cei care stau la casa lor singuri si ce mila imi e de cei care stau cu socrii si nu pot face nimic in curte ca de...nu sunt ei stapani ci socrii...ah cat imi e de ciuda ca celor perversi le merge bine,ca ei fac pe victimele in fata alor mei socrii si spun minciuni iar ei sunt crezuti iar noi nu...ah cat imi e ce ciuda ca al meu copil nu a avut o copilarie frumoasa cand avea jucarii prin curte masa mare le lua si le dadea celorlalti nepoti iar actualului din curte ii face toate voile,mancare are grija de el iar la mine nici nu se uita,ah cat imi e de ciuda ca sunt tratata ca o proasta sa fac curat in curte iar altii sa faca mizerie si zice ca nu are nimic...ah cat imi e de ciuda ca mi.a.facut numai neintelegeri in familie iar la fisu nu se baga il lasa in pace...ahhhhhhh cat am patimitttttt...cand imi aduc aminte ma oftic de mor...mai ales cand vad cat de perversa a fost si e soacramea....nu o suport!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote