View Single Post
  #96  
Vechi 31.01.2021, 21:40:30
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
Chiar vrei sa-ti raspund? Atunci reformuleaza cele 11 intrebari si sterge ce e in plus si de prost gust.Ok?
Lol ??? Nu poti sa raspunzi la nici una, iti gasesti scuze ieftine... ca de obicei. Deja-vu?

Nu imi faci mie nici o favoare, iti faci tie cand raspunzi, tu esti cel care castiga.

Eu te ajut pe tine nu tu pe mine... Intelege asta, tu nu cunosti dogma ortodoxa si nu stii in ce pozitie grava esti.

Ce fac este sa iti intind o mana de ajutor pe care din ce vad nu te intereseaza... nu vrei sa asculti nimic.


Ce poti sa zici si tu cand esti in offside la toate intrebarile? Ca nu poti sa raspunzi :) ? Evident ca o dai pe scuze.


Nu raspunde, nu am nevoie de raspunsurile tale, sunt doar problematizari care trebuie sa ramana pe viitor pe forum pentru cine mai cauta pe aici.. sa stie de unde sa apuce problema.

Tu ti-ai facut ce trebuia sa faci ti-ai dat arama pe fata, nu ai raspuns la nimic, tipic, comportament obisnuit, trebuie sa ramana si lipsa asta de raspuns detaliat ca o confirmare ca toti cei care se duc la secte nu pot sa raspunda, evita raspunsurile si sunt inafara Bisericii, pe care o recunosc, cand evita raspunsurile grele, de ce citesc carti sectare, de ce frecventeaza organizatii condamnate de Biserica, de ce sunt inafara dogmei ortodoxe...

Last edited by gpalama; 31.01.2021 at 21:46:43.
Reply With Quote