View Single Post
  #24  
Vechi 08.04.2024, 22:35:10
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.062
Implicit

Citat:
În prealabil postat de David_1859 Vezi mesajul
Să îți dea Dumnezeu bine, cât am fost și sînt eu de „haștagist”, ordinar sau neordinar, că tot am văzut că umbli pe-aici cu tot felul de afirmații despre mine nu doar neadevărate, dar și calomnioase unele dintre ele.
În primul rând să îți dea ție Dumnezeu sănătate și atâta bine cât a împroșcat sufletul tău despre George Simion pe acest forum, câte tușe groase, câte acuze, câte ungeri cu dâre de rahat ai dat după el.

Te-am făcut haștagist ordinar pt că ai copiat inclusiv o poreclă tâmpită de clasa a 3-a Georgică Che Gargara și pt că citezi din Cartianu care e un mercenar penelist.

Când citezi din bot care face propagandă deșențată pt USR încălcând orice principiu al jurnalisticii și din mercenarii pnl partea aia hâdă, nu reiese decât că îți tragi seva și de acolo.

Citat:
În prealabil postat de David_1859 Vezi mesajul
De fapt eu am avut o activitate destul de susținută în spațiul public în favoarea adevărului și împotriva multor mîrșăvii promovate de „haștagiști”, de „reprezentanții” lor politici și de păpușarii care manevrau ambele tabere, motiv pentru care (dar nefiind singurul motiv, că au fost mai mulți „chiriarhi” „deranjați”) am devenit ținta unor acțiuni de poliție politică represivă, în formă continuată, executate și de personaje abominabile, torționare din conducerea BOR.
De fapt tu ești un 0 pe acest forum ai venit de nicăieri prima postare ai făcut-o anul trecut, mai mult acuzând și arătând cu degetul, toate firele fiind provocări nerușinate, insinuări, proiecții, nu ai scris aici în momentele importante referendumul pt familie ,candidatura lui Iulian Capsali, plandemie, colectiv.

N-ai dus nicio bătălie, dar pasezi vinovăția pt răul social pe un partid de 8% mascând ce face rău PSD-PNL, excesiv de critic cu unii care nu au fost la guvernare și cu un ierarh și un preot, dar orb față de adevărații ticăloși.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.

Last edited by Iorest; 09.04.2024 at 00:05:19.
Reply With Quote