View Single Post
  #435  
Vechi 10.08.2016, 12:32:13
alia28aa alia28aa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.01.2016
Mesaje: 108
Implicit

E minunat acest forum unde sunt atatia barbati care s-au casatorit virgini, care au relatii intime toata viata numai cu sotia, doar in zilele premise si numai cu scopul de a procrea, ceea ce inseamna ca au casele pline de prunci si vietile in deplina armonie, cu maturitatea traita cast si abstinent, ca dupa o misiune indeplinita :) :) :) :) :) :)
Si totusi, de unde atata revarsare de hormoni la punctul de fierbere?
Sa fie oare un fel de specie, ceva de genul "Canis lupus moralistus" ? :))))))))))))))

Eu cred, draga domnisoara, ca ar trebui sa faci ce-ti spune inima, findca de multumit n-ai cum sa-i multumesti pe toti.
Totusi, daca doresti un sfat cu privire la mostenirea genetica a prietenului tau, ar fi bine sa vorbesti cu un consilier in adictii care sa te informeze in baza comportamentelor care iti sunt deja cunoscute, cam cum pot evolua lucrurile pe partea aceasta.
In rest...ce da Domnul. S-au vazut atat casatorii cu pupaturi si norisori roz, care s-au desfacut in noroiul judecatoriei, dar si casatorii cu tensiuni unde timpul sau nepotii au sters toate neintelegerile initiale. Asta numai Dumnezeu stie.
Eu iti doresc numai bine, in orice varianta ai alege.
Reply With Quote