Subiect: vedenii
View Single Post
  #1  
Vechi 13.08.2010, 23:40:12
pijama pijama is offline
Banned
 
Data înregistrării: 13.08.2010
Mesaje: 2
Unhappy vedenii

acuma nu am gasit un titlu mai potrivit legat de acest lucru, da in seara asta cand am venit acasa am mancat, si mi-am luat in camera niste porumb fiert, alaturi de o cana in care aveam sare si o lingurita(sa nu mi se mai lipeasca sarea de mana)
asta e introducerea, da lucru ciudat de abia de acum incepe
Intre hol si camera mea e camera parintilor/sufrageria(apartament 2 cam)
patul(canapea) era intins, si deodata vad cum vine inspre mine de sub canapea o pisica alba cu pete negre....
apoi cand am ajuns in camera m-am pus sa ma inchin,si cana am pus-o pe o masuta,
iar am vazut un cap de pisica alb....
mama a auzit ca am tipat si i-am zis sa stea putin langa mine cat ma inchin... deoarece chiar nu am mai facut asta de cateva zile... si eram mult prea speriat...
vreau sa aflu daca a fost cv rau in asta? desi eu chiar cred ca este ceva rau...
am avut pana acuma 3 pisici din care 2 mi-au fost luate...(le-am dus la bunica si dispareau)
cam asta e problema mea... si sper sa nu ma considerati nebun
si vorbisem inainte de asta cu prietenii de ce vedenii au avut ei, si 2(care stau in aceiasi casa) povesteau ca aman2rura li s-au intamplat diferite lucruri ca si cum ar fi vazut ceva mare si negru mergand repede si auzit pasi(in acea casa mai stau frati de a unuia dintre ei si tuturor li s-a intamplat acest lucru) si cainele latra intr-un colt(mereu acelasi).
vreau un sfat atat pt mn cat si pentru ei(eu am 15 ani iar varsta celor de care vb variaza de la 16 la 29 de ani)
Reply With Quote