View Single Post
  #105  
Vechi 22.08.2017, 22:15:16
Yasmina's Avatar
Yasmina Yasmina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.079
Implicit

Citat:
În prealabil postat de catalin2 Vezi mesajul
Sa ne amintim ca si tu ai fost foarte suparata (si pe buna dreptate) atunci cand ti s-a intamplat ceva asemanator, ai fost atacata de un membru (fost) al forumului, legandu-se si de viata ta personala. Si ai fost suparata (si aici ai avut dreptate) si ca niciun membru al forumului nu a intervenit si nu ti-a luat apararea (daca imi amintesc bine eu am raportat adminului atunci). In plus, o perioada de timp nu ai intrat pe forum, din cauza mediului agresiv (si aici iti dau dreptate), nu stiu daca atunci sau din cauza altor evenimente (asta ca sa nu se creada ca ar fi fost pe forum o atmosfera idilica si cei care sunt deranjati sunt ciudati). In schimb, in acest caz, tu tragi de urechi pe cele care au avut parte de acelasi tratament si lauzi pe cel care ataca. Desi stii ca e a mia oara cand face acest lucru. Atat am avut de spus.
Salutari Catalin

Ai dreptate,lucrurile s-au intamplat intocmai cum spui numai ca istoriile au fost destul de diferite ,mai rele decat in situatia de fata si chiar mi-ai amintit ca Alin nu mi-a luat apararea atunci ci chiar s-a alaturat lui Mihailc insa uitand acest aspect ma face sa cred ca sunt rautati deja uitate si iertate.
Chiar ma bucur ca am uitat si am iertat.

Ceea ce m-a deranjat in aceasta discutie au fost urmatoarele:

-faptul ca fetele nu isi vad de treaba si stau inca la comentarii cu Alin desi spun ca nu le face placere; vorbesc despre faptul ca este un forum crestin unde ar dori sa fie tratate crestineste insa la prima cearta scriu si dumnealor cuvinte grele.

-faptul ca Alin deraiaza in conversatie si face referire la fizicul lor desi fizicul nu ar trebui sa se discute(face parte din atacul la persoana).

Atat am avut si eu de spus ,scuze si iertare tuturor ca nu am avut rabdare sa citesc tot subiectul cu toate comentariile.
__________________
Cuvine-se cu adevarat sa te fericim pe tine, Nascatoare de Dumnezeu, cea pururea fericita si prea nevinovata si Maica Dumnezeului nostru. Ceea ce esti mai cinstita decat Heruvimii si mai slavita fara de asemanare decat Serafimii, care fara stricaciune pe Dumnezeu-Cuvantul ai nascut, pe tine, cea cu adevarat Nascatoare de Dumnezeu, te marim.
Reply With Quote