Subiect: Despre pecete
View Single Post
  #28  
Vechi 08.02.2016, 13:46:14
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Carmen135 Vezi mesajul
pai de la min 5.53 incepe sa spuna despre acel om care descrie mecanismul cipului care functioneaza fara a i fi schimbata bateria .doar in mana sau in frunte..

posibil..dar posibil si pt ca a fost influentat..
Aha, inteleg ca nu poti sa-ti dai seama unde se termina fantezia si unde incepe realitatea.

E normal, povestile astea prin in general la cei care cred ca daca stiu sa foloseasca un calculator/tableta/etc sunt un soi de persoane tehnice, chiar experti in domeniu.

Un prost smerit e greu de pacalit ca el stie ca e prost si unde nu stie, paseste cu teama, pe cand un semidoct fudul..hehe. poti sa-l duci pe unde vrei, ca el "stie".

Oricum, nu cred ca ar trebui sa fii un geniu ca sa cauti putin pe internet si sa vezi ca cipurile astea de marcaj pentru animale sau cel din pasapoarte NU au nevoie de baterie ca sa functioneze :))

"Am citit un material scris de ..." asta crede tot ce citeste pe Internet, deja nu mai e doar naivitate, e prostie crunta.

Ca sa nu mai vorbim ca exista si incarcare wireless, nu trebuie sa-l scoti sa-i schimbi bateria, dar ce sa stie Danion, de la Marele Teolog a devenit si Marele Electronist.
__________________
Suprema intelepciune este a distinge binele de rau.

Last edited by AlinB; 08.02.2016 at 13:54:41.