View Single Post
  #2973  
Vechi 01.05.2017, 01:18:37
icamilin's Avatar
icamilin icamilin is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 05.05.2007
Locație: Timisoara Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 737
Implicit Adevarat a innviat!!!

Citat:
În prealabil postat de Jennyy Vezi mesajul
Mi-e dor de vremurile vechi, Cristi! ce multa bucurie era pe forumul asta.. Poate ne vedem cand vin odata in Bucuresti sa povestim. Poate organizam ceva prin mai. Voi veni la doctor la control. Tinem aproape!
Stapana noastra sa va acopere! salutari sotiei!

ps- Andrei (cozia), Mirela, Anca (ancah) mama Ica, Dorina, Vasilica, Marius, Ina-Ina, Cristina, Parinte Arian, Gina, Georgeta, Ovidiu, Ory, Patinia (nina), Marlena, Costel, nectarie, Daniela (urzicuta), Noessia, si cati inca mai sunt in inima mea.. fratilor, HRISTOS A INVIAT!! .. daca mai intrati din cand in cand...sa stiti ca eu inca va pomenesc cu drag!...
Draga mea Jenica, draga Cristi!
Imi pare rau sa recunosc ca intradevar intru foarte rar pe acest site care mi-a fost tare, tare drag, unde am legat prietenii minunate dar va rog sa ma credeti ca va port in suflet si-n gand, va pomenesc in rugaciunile mele si ma gandesc cu nostalgie la acele vremuri vechi cand nu puteam inchide ochii fara sa nu las un mesaj, cuiva... pur si simplu... o rugaciune, un sfat...
Au trecut anii, cu bune cu rele, cu probleme de sanatate, cu pierderea unor persoane dragi din familie si nu numai...
Motive sunt multe ... hai sa luam in considerare doar partea frumoasa a lucrurilor, sa ne bucuram ca existati, ca bunul Dumnezeu ne-a ingaduit sa ne cunoastem si sa pastram in suflet, vesnic, aminitirea ca cel mai de pret dar!
LA MULTI ANI! Multa sanatate tuturor, pace-n suflet si numai ganduri bune de la icamilin
__________________
" Fiti buni intre voi si milostivi, iertand unul altuia, precum si Dumnezeu v-a iertat voua in Hristos "
Reply With Quote