View Single Post
  #2974  
Vechi 01.05.2017, 02:10:13
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de icamilin Vezi mesajul
Draga mea Jenica, draga Cristi!
Imi pare rau sa recunosc ca intradevar intru foarte rar pe acest site care mi-a fost tare, tare drag, unde am legat prietenii minunate dar va rog sa ma credeti ca va port in suflet si-n gand, va pomenesc in rugaciunile mele si ma gandesc cu nostalgie la acele vremuri vechi cand nu puteam inchide ochii fara sa nu las un mesaj, cuiva... pur si simplu... o rugaciune, un sfat...
Au trecut anii, cu bune cu rele, cu probleme de sanatate, cu pierderea unor persoane dragi din familie si nu numai...
Motive sunt multe ... hai sa luam in considerare doar partea frumoasa a lucrurilor, sa ne bucuram ca existati, ca bunul Dumnezeu ne-a ingaduit sa ne cunoastem si sa pastram in suflet, vesnic, aminitirea ca cel mai de pret dar!
LA MULTI ANI! Multa sanatate tuturor, pace-n suflet si numai ganduri bune de la icamilin
Multă sănătate și Sfântul Grigore Decapolitul să vă ajute în rugăciunile dumneavoastră.
Personal va mulțumesc că în urmă cu niște ani am cunoscut prin intermediul dumneavoastră acest Sfânt care nu de puține ori mi-a fost de mare ajutor.
Doamne ajută !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote