View Single Post
  #423  
Vechi 22.02.2022, 17:28:29
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.264
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Bai satana, tu elimini doar fum intunecat din tine in orice faci si pozezi in ditamai apostolul apocaliptic care ii invata pe altii calea NIP, si ma acuzi pe mine de...

Fum intunecat ce esti stai in banca ta.

O patesc? Hai sa te vad ca doar gura e de tine..

Esti doar un mosneag caruia i s-a urcat la cap ca e ceva dupa ce ai invatat pe de rost nebunia de la nip.

Mosneag intunecat care elimina fum intunecat, asta esti.
N-ai inteles, nu te-am amenintat, nu de la mine o s-o patesti ci o s-o patzesti de la tine si de la muscocii care te introneaza mare jmecheras justitiar bataus.

Io daca m-as scobora la mintea ta si as intra cu tine in ring, ai cadea in secunda 2 si ai fi Knokaut! Nu-s mos si nici satana, asa ii pare interesului viclenie tale, io sunt puternic, sunt tanar inca, ce mai o stanca!

Nici nu ma gandesc sa-ti vreau raul, ma pazesc sa nu spun nimic rau de tine, sa nu-mi doresc, nu indraznesc nici macar o vorba rea la adresa ta ca sigur ai crapa.

Deci nu ca amenintare am zis sa te opresti ca sa n-o patesti ci ca te ia fiariisisisul muscoci si drosofilele melanogangster si te duc in isipita si te sinucizi ca prostul... uitand ca io te-am iertat mereu si te-am iubit rugandu-ma sa nu crapi.

Nu-ti doresc raul si nici excluderea. Am rabdare, adevarul va iesi la lumina ca uleiul deasupra apei si te va elibera. Problema e ca-ti va fi greu sa ajungi la El daca nu vrei nicicum sa-L crezi.

Daca m-as supara pe tine.... mai bine nu ma gandesc ce ti s-ar putea intampla, dar n-am cum sa ma supar pe un pripit! N-am cum.

(Ps: Nu io ci tu esti satana ce scoti fum toxsexic de ipocrit-travestit pe toate threadurile, abureala de la vomitatura in care o sa te inneci daca persisti si te ambitionezi.

Vrei sa ma provoci la lupta, la bataie? Pai te bat la orice ora din zi si din noapte legat la mana dreapta si la un picior si la ochi. Dar nu e nevoie sa te lovesc, o sa-ti zic ceva si o sa te lovesti singur pana pici la pamant. O sa-ti zic ca nu te-am mintit si se va adeveri. Te rog io, cand o sa afli, nu-ti fa rau, evita sa te ataci la persoana!)
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 22.02.2022 at 17:59:53.
Reply With Quote