View Single Post
  #199  
Vechi 21.09.2011, 19:21:22
penticostalul penticostalul is offline
Banned
 
Data înregistrării: 02.06.2011
Locație: Intru ceruri, în Hristos Iisus
Religia: Protestant
Mesaje: 530
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MariS_ Vezi mesajul
Userul neica-nimeni sigur ne urmareste din umbra, poate ne citeste si parintele Gheorghe cel adevarat. Eu tot cred ca n-a fost parintele autorul ultimelor mesaje, ci neica-nimeni si ca acesta i-a furat identitatea acum, dupa ce parintele si-a sters contul. Astept confirmarea si ma rog pentru parintele sa fie asa. N-as putea sa cred ca a folosit dubla identitate. Poate cineva e chiar din Constanta si il cunoaste personal, il rog sa dea o fuga pana la parintele, sau daca cumva parintele ne citeste, il rugam sa intervina si sa lamureasca problema. Sau sa dea un telefon la o persoana de incredere, Cristiboss, de exemplu, sau cine crede dansul ca e de incredere si acea persoana sa ne anunte. Trebuie lamurita problema fiindca altfel oricine se poate da drept altcineva si produce dezbinari si ura. Ori cel ce lucreaza asa e altul decat Domnul Hristos. Sper sa se lamureasca toata tevatura.
Har, smerenie si jertfa de sine.
Din cunostintele mele Preotul Gheorghe este un user cu mai multe conturi. Dar NU cu mai multe conturi SIMULTAN.

A cerut sa i se stearga doua sau trei conturi. I s-au sters si apoi dumnealui a revenit cu un ID asemanator. Preotul Gheorghe nu s-a ascuns si nu a incercat sa dea drept altcineva.

Daca se poate spune despre o vina, este „vinovat” ca s-a revenit asupra deciziei de a se retrage definitiv din aceasta comunitate.

I-am telefonat preotului Gheorghe dar nu am reusit sa dau de dumnealui.
Aici pe forum este un user cu ID-ul "PrGheorghe". Ne asteptam sa posteze astazi. Daca nu o va face voi incerca din nou sa iau legatura cu Pr. Gherorghe. Cel real.

Oricum nu vad decat trei posibilitati:
1. - neica nimeni a furat identitatea preotului Gheorghe
2. - preotul Gheorghe si-a deschis mai multe conturi simultan
3. - administratia, dorind sa-l pedepseasca pe preotul Gheorghe pentru indrazneala sa, incearca sa ne induca in eroare si sa distruga credibilitatea preotului.