View Single Post
  #16  
Vechi 08.06.2007, 00:42:43
veilur veilur is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.01.2007
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.420
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cozia
Ai si tu dreptate insa problema este ca nu noi "asa zisii credinciosi"cum spui tu ne-am dus peste gashca gay-ilor sa-i invatam cum sa traiasca ci ei au venit la minastire cu regulile lor...si chestia asta, pardon dar nu tine:(. Eu nu am vorbit de tot FORUMUL ci doar de topicul deschis de mine care l-am declarat SPITAL al sufletului, de vindecare a homosexualului, ceva de genul asta, intelegi? deci tot ce discut cu RD trebuie sa fie din perspectiva asta, ca sa evitam contradictiile si balacareala.

Adica daca el incepe sa spuna ca nu are nici o problema si ca noi suntem anormali de ce a mai pasit pragul casei noastre?...spune-mi tu?

cu alte cuvinte de ce te mai duci la psihiatru daca afirmi ca nu ai nici o problema?
Cozia, dar asta am precizat si eu probabil in alte topicuri si anume faptul ca nu noi am venit peste RD sa-i impunem un mod de viata, ci el a venit peste noi cu tot felu de principii si ideologii, cum ca noi ne stresam prea mult si suntem inchisi la minte, etc, etc. Dar lasal si pe el in pace, tu nu vezi ca nici nu-si da seama ca noi nu suntem impotriva lui ca persoana, ci doar impotriva pacatului, dar nu ai ce discuta cu el. Crede mereu ca il acuzam, ca il jignim si ca aruncam cu noroi in el, dar crede-ma ca habar nu am de ce ii place asa mult sa se victimizeze. Stau si ma gandesc ca daca el se supara asa de mult numai ca l-a ranit cineva in mandrie, oare cum reactioneaza daca ar fi insultat face to face? Cumva e crescut RD in puf si in roz si incepe sa planga la orice insulta? Scuza-ma RD, dar din ultima postare mi-am dat seama ca te comporti ca o fetita mica care i s-a furat bomboana! :) :) Cum esti tu barbat, daca tu reactionezi cu suparare chiar si cand te mai ponegreste cineva pe un forum?? de exemplu, pe mine, nici daca m-ar injura cineva in fata nu m-as supara, dar mite pe un site, heh...vai da ce gingas esti, nu cumva sa mori de suparare, da? Hi hi....
Reply With Quote