View Single Post
  #3  
Vechi 14.08.2010, 20:56:20
Iubirea's Avatar
Iubirea Iubirea is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.06.2010
Locație: Bucuresti in C.I
Religia: Ortodox
Mesaje: 689
Implicit

Am citit postarea ta...eu sunt o straina si privesc absolut obiectiv situatia...doar din relatarea ta, am concluzionat ca voi chiar nu stiu de ce v-ati casatorit...nu aveti nimic in comun iar tu trebuie sa intelegi asta...el are viata si tabieturile lui deja bne stabilite dinainte sa se casatoreasca...tu nu ai facut decat sa i le tulburi...

Nu stiu cat v-ati cunoscut inainte sa va casatoriti...dar cred ca nici el nu si-a dat seama ce este cu adevarat casnicia si poate nu te-a cunoscut indeajuns ca sa isi dea seama ca tu nu il vei completa ci il vei incurca....si acelasi lucru e valabil pentru tine...tu ai alte orizonturi, iti place altceva de la viata, vrei altceva....
Deci chiar nu vad in ce a constat iubirea voastra...
Pacat!!!

Nimeni nu este vinovat in aceasta ecuatie...pur si simplu nu aveti nimic in comun si nu v-ati analizat indeajuns inainte sa va casatoriti...nu ati fost destul de sinceri cu voi insiva ca sa recunoasteti asta...tot timpul v-ati ascuns in propriile preocupari ca sa justificati atitudinea celuilalt.
__________________
"Sa nu spui tot ce stii, sa nu faci tot ce poti, sa nu crezi tot ce auzi!" (pr. Paisie Olaru)
http://www.youtube.com/watch?feature...v=y8zZ_NGRoJo#!
Reply With Quote