View Single Post
  #19  
Vechi 23.01.2019, 22:06:29
Jonnyw2013 Jonnyw2013 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.02.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 687
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
Simona nu știu dacă are casă cu multe etaje :) are hotel-pensiune de 4 stele la Poiana Brașov în care ar fi investit 2 mil de euro.

Vezi: Care sunt prețurile la hotelul Simonei Halep din Poiana Brașov. Are unul și în orașul de sub Tâmpa

Simona Halep are mașini de lux, la o știre se spunea că deține următoarele mărci:
Comoara din garajul lui Halep:

„În garajul Simonei se află un Mercedes GLE 450 AMG, un Mercedes CLS AMG, un Porsche 911 Carrera S, un Porsche Panamera și un Range Rover.”

Cred că te pricepi foarte bine la șofat, de aceea am și enumerat mărcile.

De altfel Simona Halep într-un clasament WTA All Career Prize money până la data de 14 ianuarie 2019,se estimează ca ar fi pe locul 6 la câștiguri din toate timpurile în tenisul feminin, a încasat până acum: suma de 28,157,199 * nu se știe valuta probabil USD.

A depășit-o chiar și pe Steffi Graf care e abia pe 14 deși scuzat fie-mi sarcasmul niciodată Simona nu va avea influența în tenis pe care a avut-o Steffi Graf.

Steffi Graf a câștigat 22 de Grand Slamuri pe toate suprafețele US Open, Australian Open, Wimbledon și French Open (Rolland Garos).
Eu zic ca nu e de judecat Simona, le-a castigat pe munca cinstita.
Problema e ca am vazut oameni care isi ridica te miri ce etaje cu mari eforturi si retineri, nu merg in concedii si nu sta nimeni acolo sus. Deci o forma de snobism ca si cand ar apartine unei lumi,unei clase sociale instarite, dar e doar o fatada ca ei nu pot sustine in mod firesc acel mod de viata.
__________________
http://www.cuvantul-ortodox.ro/2011/...-ca-pe-erezii/
"€žCând am ieșit pe ușa care mă purta spre libertate, am știut că dacă nu las ura și amărăciunea în spate, voi continua să fiu în închisoare€".-Nelson Mandela
Reply With Quote