Subiect: Sunt singura!
View Single Post
  #194  
Vechi 11.05.2014, 19:56:09
Mandea77 Mandea77 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.12.2013
Religia: Ortodox
Mesaje: 228
Talking

Citat:
În prealabil postat de Lucian008 Vezi mesajul
N-ai intelege mai baietas. Tu vezi-ti de Pamantul tau plat ca esti oricum pe langa. Toti astia care sunteti mai "destepti" si stiti mai bine decat "indoctrinatii de Biserica" nu va dati seama ca sariti tocmai peste partea de inceput a rationamentului in analiza invataturilor Bisericii. Dar chiar nu are rost sa iti explice cineva ceva.
Ia spune mai inteligentule care este rationamentul ala de-l intelegi strict dumneata? Poate te-o intelege si pe tine careva de pe forum, altii decat "pretenii" tai frustrati. Probabil ca pentru cei ca voi este mai buna masturbarea si nici nu va da batai de cap.

Haide mai inteligentule, spune care-i ordinea corecta pentru tine:
1. Lumina stina; 2. Patura pe cap; 3. Fara harjoneli necurate; 4. Ne vedem peste noua luni la maternitate ... 5. Pa, pa, pa, pa !

Mor de ras, ha, ha, ha ... cata inteligenta, n-am ce spune !

Sunt o gramada de fraieri pe lumea asta care cred ca "Biserica" trebuie sa le spuna lor cu lux de amanunte ce au de facut in cuplu, cum sa faca sex, cum sa se mangaie, sa le dea si un manual gen "Kamasutra" ... ca vezi Doamne altfel rateaza intrarea in Rai si nu se mai pot mantui, cred ca va dati seama cat intuneric este in mintea acestora si cat sunt de dezorientati sexual!

Vad ca ti-ai pastrat pentru sfarsit gramul de inteligenta si ai inceput sa o judeci pe saraca fata care nu-si dorea decat sa scape de singuratate si nu stia cum. Mare destept te crezi ... te ridici singur de jos, probabil.

Last edited by Mandea77; 11.05.2014 at 20:11:34.