View Single Post
  #1  
Vechi 02.06.2011, 09:01:29
victortiti89 victortiti89 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 12.05.2011
Mesaje: 57
Implicit stiu ca nu e bine,dar...

Mi-as dori sa pot fi rau macar odata!Nu ca as fi viitorul nume pe lista de canonizari,dar nu mai stiu cum sa fac:Am un caine si de fiecare data cand il scot afara,aproape de fiecare data se gaseste cate cineva care sare cu gura pe mine ca de ce isi face nevoile pe unde ii vine pe afara!Si e valabil peste tot,oriunde l-as duce,nu doar intr-un anumit loc!Si,dupa ce ca fac treaba asta,si nu e usor,ei vorbesc foarte urat cu mine,striga,se uita urat,de parca al lor este tot Pamantul!Nu exagerez,stau intr-un oras cu blocuri si nu e un parc aproape.Eu nu sunt genul care sa dea replici si sa se certe.Asa ca tac,le suport rautatea si apoi acasa ma afecteaza si ma enervez pe ei si tot mie imi fac rau!!...Deci jur,odata macar asa simt ca imi doresc sa imi vina in minte anumite combinatii de cuvinte pe care sa le pot concretiza intr-o replica care sa fie incarcata de atata rautate,incat sa le inchid gura si,socati de ce am putut sa spun,sa taca si sa nu mai ma atace verbal! Asa mi-am dorit...poate nu e bine,doar ca ei se poarta si vorbesc urat,iar eu stau cam prost cu vorbele!Si e nedrept comportamentul lor,ca nu am bani de vila cu o curte imensa,si stau la bloc si eu....
Reply With Quote