Subiect: AutoVortex
View Single Post
  #153  
Vechi 03.12.2022, 15:44:46
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 400
Implicit

Uitati cum a trecut perioada nebuniei Covid, pasaport, etc....totul dupa cum ati vazut a fost doar un test. Nu a fost nici un semn al fiarei, dar s-a incercat incatusarea de libertate (un comunism usor global).

In China, la momentul actual sunt proteste peste tot in orase, din pricina "plandemiei"...si mai ales au inceput sa fie si contra comunismului. Doamne ajuta, poate scapa si ei de regimul totalitar din China (acolo Ortodoxia e interzisa, si crestinii sunt prigoniti, tipic clasic regimului Ceausist, cum a lucrat totu nea Nicu, de exemplu la inchisoarea din Maramures - Memorialul Durerii, unde au fost inchisi preoti ortodoxi (si catolici) chinuiti de regimul ateist Ceausist). Sa stiti ca am fost la Memorialul Durerii si am vazut ce a insemnat cu adevarat mizeria comunista, nu ma mira faptul ca si China se aseamana mult cu ce a fost la noi. In fine, am incheiat paranteza, revenind la Covid.

Ati vazut ca nu s-a intamplat nimic, nu a existat semnul fiarei in vaccin, a fost doar un simplu vaccin nimic mai mult si etc...pentru ca nu a venit vremea fiarei, inca. Suntem in vremurile predecesoare ale anticristului, mai e pana atunci. Tot existau discutii si discutii aici, nu s-a intamplat nimic.

Vroiam sa imi cer scuze fata de doamna Dobrin, aveam discutii intense, imi spunea sa nu mai plec din tara (ca eram navigator) in voiaje. Am ascultat-o precum si dupa alte persoane intalnite pe internet. M-am lamurit si cu voiajele (nu m-au prins). Asa ca acum sunt acasa, invat IT pe parte de development, si incerc sa fac munca de acasa online. Doar internet iti trebuie, asa nu mai ai nevoie de vaccin ca sa muncesti undeva....ba dimpotriva, totul a fost un big SCAM!

@Iorest , ti-am povestit intr-o postare cum ca preotul de la Topraisar (cat timp eram in pandemie) a spus ca nu o sa dureze mult cu "pandemia" si ca totul a fost o incercare. Ati vazut cum s-a terminat Covid capitol incheiat, ce incercari mai avem pan in viitor ma intreb?
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."

Last edited by Adr.iu91; 03.12.2022 at 15:48:01.
Reply With Quote